Наш заклад був заснований, як Чернігівська міська стоматологічна поліклініка, 1 серпня 1950 року. Першим головним лікарем призначений Безноско С.І.

З 1953 року до моменту реорганізації  у 1979 році поліклініку очолювала Конопляник Марія Дмитрівна.

Наказом Чернігівського обласного відділу охорони здоров’я від 04.12.1980 року № 93 в м.Чернігові знову відкрита міська стоматологічна поліклініка для дорослих.  З моменту відкриття і до 2017 року очолював заклад Заслужений лікар України, головний лікар вищої кваліфікаційної категорії Лістовщик Леонід Іванович.

З 2017 року і по теперішній час закладом керує лікар-стоматолог  вищої кваліфікаційної категорії Маслак Іван Миколайович.

У 1986 році була введена в експлуатацію сучасна типова будівля закладу.

Поліклініка вищої акредитаційної категорії, розрахована на 576 відвідувань у зміну. Є координаційним та консультативним центром для стоматологічних відділень міських лікарень та приватних стоматологічних кабінетів міста.

Рішенням Чернігівської міської ради від 29 березня 2018 року № 29/VII-15 «Про припинення юридичної особи…»  Міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради перетворена у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський міський стоматологічний центр» Чернігівської міської ради (далі –  КНП «ЧМСЦ» ЧМР).

КНП «ЧМСЦ» ЧМР є базовим закладом: з підготовки лікарів-інтернів, для проходження виробничої та переддипломної практики студентами ВНЗ та учнями медичних коледжів України.

КНП «ЧМСЦ» ЧМР надає спеціалізовану медичну стоматологічну допомогу дорослому населенню Деснянського району м. Чернігова. Забезпечує прийом хворих терапевтичного, хірургічного, ортопедичного та ортодонтичного профілю. На обслуговуванні знаходиться 118150 населення для надання терапевтичної стоматологічної допомоги і 128000 населення для надання ортопедичної стоматологічної допомоги.

У 2017 році заклад отримав Сертифікат № Q1Z 804 418 C1 на систему управління якістю послуг у сфері охорони здоров’я, що відповідає вимогам ДСТУ ISO9001:2015

Також у 2017 році Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю» виданий Сертифікат про відповідність умовам проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

В центрі працює 11 лікарів з вищою та 42 лікаря з першою кваліфікаційною категорією.

Активно розвивається співробітництво зі страховими компаніями.

Організовано два стоматологічних відділення, де проводиться лікування пацієнтів з хворобами твердих тканин зубів, пародонту та слизової оболонки порожнини рота. При лікуванні зубів застосовуються найсучасніші технології, пломбувальні матеріали провідних фірм світу.

На даний час два кабінети оснащені прямим бінокулярним тубусом із окулярами (стоматологічний мікроскоп) – для ендодонтичного лікування зубів і прямих реставрацій; ручним апаратом Air Flow Handy 3.0 – для профілактики стоматологічних захворювань (сучасний рівень професійного чищення зубів) виробництва EMS, Швейцарія.

В хірургічних кабінетах у повному обсязі надається хірургічна стоматологічна допомога: проводиться видалення зубів, амбулаторні хірургічні операції у порожнині рота, лікують запальні процеси щелепно-лицевої області. Протягом кількох років активно застосовується методика імплантації з використанням титанових імплантатів. Для лікування хвороб пародонту широко застосовується Vector-терапія. Для лікування пародонтиту,

покращення загоєння післяекстракційних та післяопераційних ран, кісткової пластики з використанням кісткового препарату ВІО-3, аугментації кісткової тканини впроваджена технологія плазмоліфтингу за допомогою PRF-центрифуги.

Є операційний блок з анестезіологічною службою, централізована стерилізаційна та допоміжні кабінети: ренттгенологічний, фізіотерапевтичний.

З 2015 року в роботу рентгенологічного кабінету впроваджено ортопантомограф, цифровий дентальний апарат та радіовізіограф, що дає можливість в повному обсязі обстежити зубо-щелепну систему.

Стерилізаційна оснащена Автоклавaом СТЕРІКЛАВ 24 Б ЛТД з принтером. Автоклав класу Б з функцією попередньої вакуумізації і вакуумної сумки для якісної парової стерилізації медичних виробів будь-якої форми з різних матеріалів. Режим швидкої стерилізації згідно вимог міжнародних протоколів. Також є ультразвукові мийки для передстерилізаційної очистки інструментів

В ортопедичному відділенні надаються всі сучасні види стоматологічної ортопедичної допомоги: бюгельні протези виготовляються з аттачменами (безкламерна фіксація), металокерамічні протези з використанням нових сучасних матеріалів; впроваджена нова методика виготовлення зубних протезів на основі діоксиду цирконію. Також широко використовується  виготовлення зубних протезів з термопластичних мас, які дозволяють забути про жорсткість конструкції з металу або пластмаси.

Наші установчі документи: Статут 16.07.2018Фін.звіт ф.1-МФінінс.звітність